Sağlığınız İçin ;
0532 332 45 22

MENÜ

Bel ve Boyun Fıtığı Ameliyatı15.4.2019

Sizde masa başında uzunca zaman geçiriyorsanız, spor iel aranız yoksa veya genetik olarak kaslarınızda zayıflık varsa boyun fıtığı için risk grubunda bulunuyorsunuzdur. İşiniz gereği saatler boyun bilgisayar karşısında çalışmanız hareketsiz kalması neticesinde ortaya çıkan boyun fıtığı ülkemizde bir çok kişinin yaşam kalitesini de aynı zamanda düşürmektedir.

Fakat doktorumuzun hizmet verdiği hastanedeki yer alan yeni yöntemler, teşhis, tedavi gibi uzun süren süreçleri kısaltarak yaşam kalitenizin yükselmesi için gerekli tüm tedavileri sizlere uygulayabilmektedir.

Boyun fıtığı sinir köklerini ve omuriliği etkileyen en çok da 30´lu yaşlarda kendini gösteren hastalıklardır. Genel olarak boyun fıtığı bulunanlarda şu belirtiler olabilmektedir. Yürümede güçlük ve dengesizlik, ele alınan cisimleri istemsizce düşürmek, ağrının yayıldığı kolda kuvvet kayıpları, parmak uçlarında uyuşma ve ağrılar, tek taraflı olabilen ve kola yayılan ağrılar gibi farklı farlı belirtileri vardır.

Boyun fıtığı bulunan hastalarda fıtığı yok etmek için, şikayetlerinden kurulması ve ağrılarını gidermek için ameliyatlar yapılabilmektedir. Ameliyatsız tedavi yöntemlerinde de başarılı sonuçlar alabildiğimizi bilmelisiniz. Fıtığınız ile ilgili bilgileri edinebilmemiz için hemen doktorumuza ulaşabilir ve ameliyatlı mı ameliyatsız mı tedavi olabileceğinizi ilk ağızdan duyabilirsiniz.

Boyun fıtığı ameliyatları durumlarında, ameliyatsız tedavilerin uygulanmasının sonrasında herhangi bir ilerleme olmadığı durumlarda önerilen en son tedavi yöntemleridir. Hastada eğer artan ağrı varsa ameliyata ihtiyaç olunduğu görülebilir. Kısacası boyun fıtığınızın derecesi bu konuda en önemli olan husustur.

En detaylı bilgi ve içerikleri www.drselcukaydin.com web sitesinden inceleyebilir, okuyabilir ve sorularınızı doktorumuza sitemiz üzerinden iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

  • Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5 Ümraniye / İSTANBUL
  • Tel: 0216 634 01 02 - Gsm: 0532 332 45 22
  • info@drselcukaydin.com
HARDERDAR OLUN
E-Bülten listeme kayıt olarak yeni yayınladığım sayfalarımdan haberdar olun.
English Lietuvos Russia Facebook Instagram