Sağlığınız İçin ;
0532 332 45 22

MENÜ

Beyin Tümörü Belirtileri11.4.2023

Beyin Tümörü Belirtileri ile ilgili hazırlanan bu içeriği kurumsal sitemizden hemen inceleyebilir ve gerektiğinde doktorumuzdan randevu talebinde bulunabilirsiniz. Kafatasında kontrol dışı meydana gelen üremeler beyin tümörüne neden olurken, beyin tümörü yapılarak hastalığın ölümcül boyuta ulaşması engellenmelidir.

Beyin tümörü ciddi sağlık sorunlarının başında yer alırken bir an önce tedavi edilmesi gerekmektedir. Beyin tümörü belirtileri nelerdir diye bakıldığında;

* Şiddetli baş ağrısı
* Bulantı ve kusma
* Çift görme
* Denge ve yürüme sorunlarının yaşanması
* Kol ve bacak kısımlarında meydana gelen güç kayıpları
* Kişilik bozuklukların görülmesi
* Konuşmada güçlük yaşanması

Beyin tümörünün en sık yaşanan belirtileri arasında yer alır. Beyin tümörü tedavi edilmediği durumlarda ölüme sürükleyecek bir hastalıktır. Bu nedenle bir an önce tanı koyularak hızlı şekilde tedavinin de yapılması gerekir.

Beyin Tümörü Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Beyin tümörü olan hastalarımız için en uygun tedavi yöntemlerini belirlemekteyiz. Beyin tümör tedavisinde ilk olarak iyi huylu mu kötü huylu mu olduğuna dair muayene yapmaktayız. Eğer ki kötü huylu tümör olduğu tespit edilirse o zaman daha da ciddi boyuta sıçramaması için radyoterapi ve kemoterapi ve ilaç tedavisi gibi hizmetlerimiz devreye girmektedir. Kötü huylu hücreler, iyi huylu hücrelere oranla çok daha agresif bir yayılım göstermiş olmasından dolayı ciddi tehlikeleri de ortaya çıkarmaktadır. Bu sebepten dolayı bir an önce tedavi edilmesi hastanın genel sağlığı açısından bir hayli önem arz etmektedir.

Beyin tümörü belirtileri görülmeye başlandığı zaman burada önemli olan konulardan biri de hemen tedavinin yapılması olacaktır. Bu konuda işin ehli olan firmamız profesyonel düzeyde bir tedavi hizmetleri vererek bir an önce hastalığın kontrol altına alınmasına da yardımcı olur.

Beyin Tümörünün Çıkma Sebepleri

Beyin tümörünün oluşumu neyden kaynaklı olduğu da önem arz eden konuların başında yer alır. Beynin alt bölümünde meydana gelen tümörler zamanla kontrolsüz şekilde çoğalarak beyne metastaza uğratabilmektedir. Beyin tümörü başlangıç evresinde  hafif ve orta düzeyde bir ağrılar yaratabilir. Hastalık her geçen gün daha da ciddi boyuta sıçradığında baş ağrıları da artmaya başlayacaktır. Beyin tümörü belirtileri olduğu zaman mutlaka işin uzmanlarımızdan tedavi için profesyonel bir hizmet almaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

  • Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5 Ümraniye / İSTANBUL
  • Tel: 0216 634 01 02 - Gsm: 0532 332 45 22
  • info@drselcukaydin.com
HARDERDAR OLUN
E-Bülten listeme kayıt olarak yeni yayınladığım sayfalarımdan haberdar olun.
English Lietuvos Russia Facebook Instagram