Sağlığınız İçin ;
0532 332 45 22

MENÜ

Boyun Fıtığı Ağrıları Nerelerde Hissedilir?20.9.2018

Boyun Fıtığı Ağrıları Nerelerde Hissedilir? sorunuzun cevabı ve diğer fıtık bilgileri için sayfamızda zaman geçirmeniz yeterli olacaktır.

Her ihtimale karşı sorununuzu doktorumuza iletmek isterseniz sitemiz üzerindeki ilgili menülerden kendisine ulaşabilirsiniz. Hayat kalitesini düşürerek uykuların dahi kaçmasına sebep olabilme potansiyeline sahip olan boyun fıtığı problemi ani hareketler, kazalar, kasların zorlanması sebepler yüzünden ortaya çıkabilir. Hareket kabiliyetinin kısıtlanmasına neden olan boyun fıtığı belirtileri ihmal edilmez ve erken dönemde bir uzmana danışmanız gerekmektedir.

Boyun ağrıların sebebi boyun omurgasını oluşturan kemiklerin, omurların arasında yer alan disklerin ve omurga etrafındaki kas ile bağların bozulması ile ortaya çıkabilir.

Boyun duruşunun düzgün olması ve boyun ile sırt bölgesinin güçlendirilmesi, boyunda travmadan ve tekrarlayıcı stresten kaçınılmalı, sağlıklı beslenilmeli ve düzenli fiziksel aktivite yapılmalı, sigara bırakılmalı, iş yaşamında bazı ergonomik düzenlemeler yapılması gerekir. ENSEDE AĞRI, KAS SPAZMI, BOYUN HAREKETLERİNDE ZORLANMALAR, KOLA YAYILAN AĞRI, YÜRÜMEDE ZORLAMA, UYUŞMA, BAŞ AĞRISI, UYKUDA ARTIŞ GÖSTEREN AĞRI ve BAŞ DÖNMESİ, MİDE BULANMASI gibi şikayetleriniz varsa hemen doktorumuzdan randevu alın...

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

  • Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5 Ümraniye / İSTANBUL
  • Tel: 0216 634 01 02 - Gsm: 0532 332 45 22
  • info@drselcukaydin.com
HARDERDAR OLUN
E-Bülten listeme kayıt olarak yeni yayınladığım sayfalarımdan haberdar olun.
English Lietuvos Russia Facebook Instagram