Sağlığınız İçin ;
0532 332 45 22

MENÜ

Boyun Fıtığı Tedavisinde Uzman Doktor23.9.2019

Boyun Fıtığı Tedavisinde Uzman Doktor - İstanbul´da Beyin Sinir Cerrahı arayışlarınızda Op.Dr. Selçuk Aydın´ın web sitesine hoşgeldiniz.

Ülkemizde ve günümüzde artan teknolojik faaliyetler ve sürekli bilgisayar karşısında oturmak neticesinde karşımıza sıklıkla çıkmaya başlayan boyun fıtığı hastalığının da tedavisi vardır. Kişilerin hayatlarını çok kötü şekilde etkileyen, hareket kabiliyetini azaltan bulguların yer almasıyla boyun fıtığı ameliyatları kaçılınılmaz bir hal almaktadır. Yürümelerin etkilenmesi, medikal tedavilerin yanıt vermemeesi ve MR´ın sonucunda tüm bulguların fıtık sonucunu vermesi neticesinde ameliyatlar gerekebilmektedir.

Boyun bölgenizde oluşan ağrılar başınızın arka kısmına doğru kulanlarınızın üstünden şakaklarınıza kadar yayılabilmektedir. Bazı durumlarda omuzlarımıza, omuzlarımızın kürek kemiklerinin arkasına kadar yayılabilen bu ağrılar boyun fıtığı belirtilerini taşımaktadır. Bunların haricinde genel olarak kuvvette azalma, kullanım kabiliyetinde azalma, el hareketlerimizde, el becerilerimizde azalmaların yanı sıra kol ve parmaklarımızda uyuşmakar da gözlemelenebilmektedir.

Boyun fıtığı tedavisinde uzman doktorumuz Op. Dr. Selçuk AYDIN´ın kişisel web sitesinde yer alan sabit numara üzerinden hastanesinden randevu alabilirsiniz. Cerrahi durum gerektirebilen boyun fıtığı bazı durumlarda da hiç bir problem olmadan farklı yöntemler ile çözümlenebilmektedir. Sizlerde detaylı bilgi ve en iyi sonuçları alabilmek için hemen doktorumuz ile irtibata geçiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

  • Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5 Ümraniye / İSTANBUL
  • Tel: 0216 634 01 02 - Gsm: 0532 332 45 22
  • info@drselcukaydin.com
HARDERDAR OLUN
E-Bülten listeme kayıt olarak yeni yayınladığım sayfalarımdan haberdar olun.
English Lietuvos Russia Facebook Instagram