Sağlığınız İçin ;
0532 332 45 22

MENÜ

MHRS Tahlil Sonuçları Sorgulama Sayfası4.7.2019

MHRS tahlil sonuçları sorgulamak için bir çok vatandaşın problemler yaşadığını görmekteyiz. Bu konuya dair Sağlık Bakanlığının hayata geçirdiği MHRS randevu sistemi ile sonuçlarınızı da görebiliyorsunuz.

Sağlık bakanlığı tarafından geçtiğimiz yıllarda hayata geçirilmiş olan Merkezi Hekim Randevu sistemiyle birlikte web üzerinden vatandaşlar muayene olmak istediği hekimlerden randevu alabilmektedirler. Aynı şekilde doktorumuzun çalışmış olduğu hastanenin web sitesinden de giriş yaparak randevu alabilir veya daha kolay bir şekilde direk doktorumuza sitemizin iletişim sayfasında yer alan numarasından ulaşarak randevu da talep edebilirsiniz.

Artık randevu sistemlerinin online olması ile beraber hastanelerde saatlerce sıra bekleme derdine son. Web üzerinden alacağınız randevu ile tam saatinde Doktor Selçuk Aydın´ın odasında olabilirsiniz.

Gelelim konumuza;

MHRS Tahlil Sonucu Sorgulama İşlemi Merkezi Hekim Randevu Sistemi’nde giriş yaptıktan sonra, hangi hastanede tahlil yaptırdıysanız o hastaneyi seçerek, hastanenin ilgili tahlil sonuçları sayfasında size verilmiş olan randevu sonuç bilgileriniz ile sisteme tekrar giriş yaparak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Burada bilinmesi gereken en önemli nokta ise tahlil sonuçları için sistem üzerinde her hastanenin farklı gösterme sisteminin bulunması. Yani bazı hastanelerde tahlil sonucunuzu görebilmek için doğum tarihi, barkot numarası gibi bilgiler istenebilir. Bu gibi durumlarda da hastaneyi arayarak MHRS tahlil sonuçlarınızı öğrenebilmeniz için gerekli olan bilgileri alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

  • Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5 Ümraniye / İSTANBUL
  • Tel: 0216 634 01 02 - Gsm: 0532 332 45 22
  • info@drselcukaydin.com
HARDERDAR OLUN
E-Bülten listeme kayıt olarak yeni yayınladığım sayfalarımdan haberdar olun.
English Lietuvos Russia Facebook Instagram