Sağlığınız İçin ;
0532 332 45 22

MENÜ

Omurga Hastalıkları11.7.2023

Omurga Hastalıkları ile ilgili hazırlanmış olan bu bilgilendirici içeriği inceleyebilir ve olası sorunlar için doktorunuzdan randevu alarak muayene olabilirsiniz.  Doğuştan ya da duruş bozuklukları sebebiyle olan bu hastalıklara omurga hastalıkları denir. Bu hastalıkların başında skolyoz, kifoz ve spondilolistezis olmak üzere vertebral kırıklar gibi birçok hastalık gelir. Bu hastalıkların çözümü için burada hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimiz uygun tedavileri içeriyor. Ayrıca, çeşitli programlar ile mevcut rahatsızlıklarınızın ilerlemesini durdurmaya çalışıyoruz. Tedavi süreci kadar rahatsızlıkların hızının azaltılma süreci de önemlidir. Bu noktada varlığımız devam ediyor. Her geçen gün artan tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile birlikte ilerliyoruz.

Omurga Hastalığının Belirtileri

Bu durum için birçok belirti sayılabilir. Bu belirtiler arasında boyunda, sırtta ve belde ağrı, bacaklarda uyuşma, kol bölgesinde ağrı ve kas erimesi gibi güçsüzlük durumları omurga hastalıkları belirtilerinden olabilir. Bu belirtiler normal durumlarda olmazlar. Biz de tam bu noktada verdiğimiz hizmet ve ürettiğimiz çözümlerle bu sürecinize destek olmak istiyoruz. Size verdiğimiz değer ilgimizin sebebidir. Son teknoloji olsun, diğer profesyonel destekler olsun sizin için mevcuttur. Omurilik canlılar için çok temeldir ve kıymetlidir. Bu kıymetin farkında bir şekilde fizik tedavi programları ve spor hareketleri ile çözümler sunuyoruz. Bu belirtilerin zaman içerisinde bu yolla zayıflıyor. Hayatınızın kalitesinin artması için çalışıyoruz. Bu hastalıklar genelde cerrahi müdahaleler ile tedavi edilir. Ayrıca, bu operasyonları akip eden fizik tedavi ve rehabilitasyon sürecyle ilerlemektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Bu soruyu bizim yanıtlamamız bazen kendimizi övmemiz manası taşıyabilir. Biz bu noktada verdiğimiz hizmeti görmeniz için sizi davet etmekten çekinmiyoruz. Hastalarımıza verdiğimiz hizmeti yakından görebilirsiniz. Uygun tedavi yöntemlerini profesyonel ekibimiz ile sunuyoruz. Bu sunumumuz birçok faktörü içerisinde barındırıyor. Son derece bilimsel ve profesyonel bir kadro ile bunu yaparken de kendimizi yeniliyoruz. Hastalarımızdan aldığımız geri dönüş ile birlikte memnuniyet anketini kendimizi geliştirmek için kullanıyoruz. Bu anketimiz anonim bir ankettir.

Bunlarla birlikte, ortaya koyduğumuz çaba ile birlikte ilerlemeye özen gösteriyoruz. Bu çabamız bizim kimliğimiz gibi üzerimize yapışmış durumda yer alıyor. Çünkü, hizmetimiz aslında bizim kimliğimizdir. Son teknoloji araç ve gereçlerimi ile kimliğimizi inşaa ediyoruz. Bugün geldiğimiz yeri unutmayarak omurga hastalıkları çözümü için çalışıyoruz.


 

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

  • Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5 Ümraniye / İSTANBUL
  • Tel: 0216 634 01 02 - Gsm: 0532 332 45 22
  • info@drselcukaydin.com
HARDERDAR OLUN
E-Bülten listeme kayıt olarak yeni yayınladığım sayfalarımdan haberdar olun.
English Lietuvos Russia Facebook Instagram