Sağlığınız İçin ;
0532 332 45 22

MENÜ

Tam Teşekküllü Beyin Cerrahi Ameliyatları31.10.2019

Tam Teşekküllü Beyin Cerrahi Ameliyatları için Dr. Selçuk Aydın´ın hizmet verdiği hastanesinden randevu alabilir ve doktorumuz ile bir görüşme sağlayabilirsiniz.

Teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosu ile taş teşekküllü hastanemizde hizmetlerimizi vermekteyiz. Omurga ve beyin cerrahisi ameliyatları üzerine uzman kadromuz, başta boyun ve bel fıtığı olmak üzere Skolyoz ameliyatlarını da Hastanemizde başarıyla yapmaktadır.  Beyin cerrahisinde de; çocuk beyin cerrahisi, tümör,  anevrizma operasyonları yapılmaktadır.

Nöroşirürji, tıbbi branşlar içinde en hızlı gelişim gösteren ve teknolojik gelişmelerden en fazla etkilenen branş olarak gözükmektedir. Özellikle iyi ve kötü huylu beyin tümörleri, omurilik tümörleri, periferik sinirleri tutan tümörlerin tanısı ve cerrahi tedavisi bu uzmanlık alanı içindedir. Omurga ve omurilik hastalıklarının en sık görülen tipleri olan bel ve boyun fıtıkları, omurilik kanalı darlığı (spinal stenoz), bel kayması (spondilolisthesis) gibi rahatsızlıkların cerrahi tedavisinden sorumludur. Özellikle sinir sistemi travmaları (kafa trvmaları-travmatik beyin kanamaları omurilik yaralanmalar), acil cerrahi müdahale gerektirebilen konular nöroşirürji uzmanlarının bilgi ve sorumluluk alanına girmektedir.

Daha fazlası için iletişim sayfamızda yer alan numaralardan bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

  • Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5 Ümraniye / İSTANBUL
  • Tel: 0216 634 01 02 - Gsm: 0532 332 45 22
  • info@drselcukaydin.com
HARDERDAR OLUN
E-Bülten listeme kayıt olarak yeni yayınladığım sayfalarımdan haberdar olun.
English Lietuvos Russia Facebook Instagram